قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی مای ابزار

  • کلیه فعالیتهای وبسایت مای ابزار تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
  • در صورتی که کیفیت خدمات ارائه شده پایین باشد و اصول کاری در آن رعایت نشده باشد، امکان بازگشت وجه برای مشتریان تا 10 روز وجود دارد.
  • مشاوره با کارشناسان مای ابزار کاملا رایگان بوده و هزینه ای برای مشاوره از مشتریان دریافت نمی گردد.
  • راه های ارتباطی با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی مای ابزار در بخش تماس با ما قابل رویت بوده و مشتریان می توانند در هر زمان که احساس نیاز به پشتیبانی دارند، از طریق راه های مختلف ارتباطی اقدام نمایند.
  • کلیه خدمات فروشگاه اینترنتی مای ابزار با هدف توسعه کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین سازی کسب و کارهای سنتی می باشد.
  • تمامی نمونه کارهای وبسایت اینترنتی مای ابزار متعلق به خود وبسایت بوده و سوء استفاده از نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی مای ابزار پیگرد قانونی دارد.
  • کلیه قیمت ها و مشخصات کالاها در وبسایت به صورت کاملا شفاف موجود بوده و امکان رویت آن ها توسط مشتریان عزیز وجود دارد.
  • هیچگونه هزینه اضافی، غیر از آنچه خدمت مشتریان اعلام می شود، دریافت نمی گردد.

فروشگاه اینترنتی مای ابزار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏کند. فروشگاه اینترنتی مای ابزار متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏تر و امن‏تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت

کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند.

با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

 

روشهای ارسال سفارش

سفارشات در شهر شیراز صرفا توسط ناوگان حمل و نقل شهری ارسال می گردد. همچنین امکان مراجعه حضوری برای مشتریان فراهم است.

در شهرهای مجاور شهر شیراز، سفارش ها علاوه بر ناوگان حمل و نقل شهری، توسط شرکت پست نیز ارسال می گردند.

سفارشات در سرتاسر کشور ، از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال می گردند.

مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش ، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

 

** در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه اینترنتی مای ابزار صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه اینترنتی مای ابزار مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد.

 

هزینه ارسال

مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.

  

حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه اینترنتی مای ابزار بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.

سایت مای ابزار به جز آدرس www.myabzar.com هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام myabzar (مای ابزار) استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.

مشتری باعلم و آگاهی از تمام قوانین نسبت به ثبت سفارش و خرید اقدام می نماید و لذا هر گونه ادعایی در خصوص عدم اطلاع از قوانین، فاقد وجاهت قانونی بوده و فروشگاه مسئولیتی در برابر آنها ندارد.

 

بازخوردها